Wybór stylizacji na wieczór panieński

Ogólnie przyjęło się, że wieczór panieński ma swoją ściśle określoną tematykę. W związku z tym dziewczyny szykują swoje stylizacje zgodnie z wybraną tematyką. Jest to dobry pomysł, ponieważ dzięki temu owa impreza jest inna niż pozostałe, a uczestniczki imprezy, w tym Panna Młoda odróżniają się swoim wyglądem od innych osób.

Poniekąd jest to związane z dawnymi tradycjami, gdzie Panna Młoda miała odmienny strój od reszty pań, co miało symbolizować fakt, że niebawem nie będzie już ona wolną osobą. W dzisiejszych czasach owa stylizacja przyszłej mężatki jest całkowicie inna niż za czasów naszych babć i dziadków. Jedno jest jednak niezmienne, należy do tego podejść z odpowiednim nastawieniem. Wieczór panieński to duże wydarzenie dla Panny Młodej i mimo tego, że impreza powinna mieć luźny i zabawny charakter, to kwestie wcześniejszej organizacji jak najbardziej trzeba wziąć na poważnie. Najlepsze rozwiązanie to zorganizowanie imprezy z odpowiednim wyprzedzeniem, oczywiście konsultując wszystkie poczynione kroki między sobą.

Pomysłów na stylizację jest naprawdę mnóstwo, ale swoisty renesans przeżywają obecnie stylizacje rodem z lat trzydziestych, a także lat sześćdziesiątych. Trzeba przyznać, że wieczory panieńskie w takiej stylistyce wyglądają dość kolorowe i tym samym niezwykle ciekawie. Oprócz samego ubioru ważne są również dodatki, czyli biżuteria, okulary itd. Można się również pokusić o jakąś ciekawą perukę.

Częstym pomysłem na stylizacje na wieczór panieński jest również czarno-biały motyw przewodni, to znaczy Panna Młoda ubrana jest na biało, a reszta uczestniczek imprezy na czarno. Polecamy jednak do tego dołączyć kolorowe dodatki, aby nieco ożywić stylizację.

Jeżeli szukacie inspiracji na stylizacje do sesji zapraszam tutaj – wieczory panieńskie Wrocław.

Previous Entries Fotografia reklamowa kluczem do sukcesu Next Entries Postęp technologiczny w fotografii